LV   RU   EN
Par mumsProduktiPakalpojumiPaveiktie darbiKontakti
Vēja ģeneratori
Saules baterijas, fotoelementi
LED ielu apgaismojuma lampas
LED Industriālās apgaismojuma lampas 30-200 W
LED prožektori
LED Tube iekštelpu lampas

 


Vēja ģeneratori.

      Mūsdienu tehnoloģiju attīstība paver iespēju cilvēkiem iegūt elektroenerģiju gan privātam patēriņam, gan arī uzņēmuma vajadzībām ar videi draudzīgu un lētāku elektroenerģiju. Lai ražotu un izmantot enerģiju mājsaimniecībā, vai uzņēmuma vajadzībām ir iespējams uzstādīt savu, privātu vēja ģeneratoru, kas atkarībā no jaudas un vēja stipruma ražos elektroenerģiju tieši Jūsu privātām, vai Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

       Ražotāja Inženieru ikdienas darba procesā ietilpst vēja ģeneratoru testēšana pie dažādiem laika apstākļiem, testējot tās pat pie kritiskā ātruma- 40 m/s. Vēja turbīnas tiek testētas arī pie kritiskām temperatūrām. Nature Power piedāvātie vēja ģeneratori spēj darboties temperatūru diapazonā no -40 līdz + 50 grādiem. Testēšanas rezultāti parādīja ,ka vēja turbīna ir uzticama gan pie kritiskām temperatūrām, gan pie kritiskiem vēja ātrumiem. Pateicoties inženieru izstrādātām ģeneratora lāpstiņām vēja ģeneratoriem ir zems trokšņu līmenis.

    Mūsu pārstāvētie vēja ģeneratori plaši tiek izmantoti pilsētās, lauku un kalnu apgabalos, lauksaimniecībā, zivjsaimniecībā, kā arī attālās teritorijās, kur nav pieejami elektrotīkli.

Izmantojot  vēja ģeneratorus ir vairākas priekšrocības:

- Iespēja samazināt atkarību no tradicionālajiem elektroenerģijas piegādātājiem.

- Vēja ģeneratorus var izmantot jau paralēli esošajam elektroenerģijas pieslēgumam.

-Vēja ģenerators ļauj patērētājam ieekonomēt elektroenerģiju neskatoties uz patstāvīgi augošajām elektroenerģijas cenām.  

-Vēja ģenerators paver iespējas ar elektroenerģiju nodrošināt tādas vietas, kur nav iespējams ierīkot tradicionālu elektroenerģijas pieslēgumu (no pilsētām attālos apgabalos, piejūras teritorijās, kalnos, uz salām utt), vai arī tā ierīkošana ir dārgāka par alternatīva un neatkarīga vēja ģeneratora  uzstādīšanu.

- Elektroenerģija, kas ir iegūta no atjaunojamiem dabas resursiem ir videi draudzīga, tādējādi Jūsu ieguldījums savas mikro vēja stacijas iegādē dos atbalstu kaitīgo izmešu daudzuma samazināšanai atmosfērā.

- Izmantojot akumulatorus ir iespējams vēja saražoto elektroenerģiju uzkrāt, tādējādi izmantojot to arī dienās, kad vēja nav.

- Izmantojot vēja ģeneratorus  tos ir iespējams kombinēt gan ar monokristālu vai polikristālu saules baterijām, gan ar LED apgaismojuma lampām.

- Iespēja izmantot dažādas Latvijas Valsts un ES atbalsta programmas alternatīvo enerģijas iekārtu uzstādīšanai, tādējādi būtiski samazinot ieguldījuma atmaksāšanās laiku.

     Jāņem vērā, ka katrs gadījums ir individuāls un jārēķinās ar dažādiem  apstākļiem pirms izvēlēties piemērotāko alternatīvās enerģijas iegūšanas veidu. Apkārt esošie koki un ēkas var radīt vēja turbulenci, kas  būtiski samazina vēja ģeneratora efektivitāti, tieši tāpēc ir rūpīgi jāizvēlas vieta, kurā ir iecerēts uzstādīt vēja ģeneratoru.

TEHNISKOS JAUTĀJUMOS ZVANĪT: + 371 26456651

Zemāk norādītā vēja karte, palīdzēs Jums saprast cik ir vidējais gada vēja stiprums Jūsu atrašanās vietā:

vēja ģeneratoru karte

400 W Vēja ģeneratoru sistēmas 400 W Vēja ģeneratoru sistēmas

 

 Šī sadaļa Jūs iepazīstina ar mūsu 400w hibrīda (hybrid) vēja ģeneratoru sistēmu, kurā tiek izmantoti gan saules paneļi, gan  vēja turbīna.  Šī hibrīda sistēma pārvērš saules un vēja enerģiju elektrībā, tādējādi nodrošinot enerģijas avotu ielas lampu sistēmai. Šo sistēmu sauc par saules un vēja hibrīda lukturu sistēmu.     
Skatīt vairāk ->


1 kW Vēja ģenerators 1 kW Vēja ģenerators

Nature Power plašajā klāstā ir arī 1000 W vēja ģeneratori, kas ir stingras uzbūves un ar visiem Eiropas sertifikātiem, ISO9001 kā arī ar CE sertifikātu.
Skatīt vairāk ->


2 kW Vēja ģenerators 2 kW Vēja ģenerators

 

Nature Power piedāvātajiem vēja ģeneratoriem ir 8 gadu pieredze ģeneratoru ražošanā un izstrādē.  Lai saglabātu konkurētspēju, piegādātajiem produktiem ir ISO0991 sertifikāts, kas nosaka stingru kvalitāti pēc visiem starptautiskajiem standartiem.
Skatīt vairāk ->


3 kW Vēja ģenerators 3 kW Vēja ģenerators

Šajā sadaļā vēlamies Jūs iepazīstināt ar mūsu 3 kW vēja ģeneratoru, kas ir aprīkots ar trīsfāzu patstāvīgo magnētisko ģeneratoru. Klientu ērtībai mēs varam piedāvāt vēja ģeneratora mastu, kas ir aprīkots ar hidraulisko mehānismu. Šis unikālais mehānisms dod iespēju šo mastu uzstādīt, neizmantojot papildus tehniku (krānu, pacēlājus utt.), grūti pieejamās vietās kā, piemēram, kalnos, uz salām utt.
Skatīt vairāk ->


5 kW Vēja ģenerators 5 kW Vēja ģenerators

Nature Power piedāvā tikai augstas kvalitātes vēja ģeneratorus, kuri ir sertificēti ar ISO9001 kā arī ar CE sertifikātu. Tādejādi izvēloties mūsu piedāvāto produkciju, klients var būt pārliecināts, ka iegādātā produkcija ir droša un atbilst visām ES prasībām.
Skatīt vairāk ->


10 kW Vēja ģenerators 10 kW Vēja ģenerators

Nature Power piedāvāto 10 kW vēja ģeneratora sistēmu var izmantot gan tīklā, gan ārpus tā. Šī sistēma ir ekonomiska un videi draudzīga, kā arī tas ir ideāls risinājums, lai pilnībā apgādātu Jūsu māju ar elektroenerģiju.
Skatīt vairāk ->


20 kW Vēja ģenerators 20 kW Vēja ģenerators

 

Nature Power piedāvātās 20 kW  vēja ģeneratoru sistēmas ir sertificētas ar ISO9001 un CE sertifikātu. Tādejādi izvēloties mūsu piedāvāto produkciju, klients var būs pilnīgi pārliecināts, ka iegādātā produkcija ir droša un atbilst visām ES prasībām.
Skatīt vairāk ->